Letecké fotografie mnoha obcí a zajímavých míst
Ze - Vzduchu
 

     Něco málo k mojí technice. K létání jsem si v roce 2004/2005 zakoupil stroj firmy Nirvana a to v tu dobu nejvýkonnější verzi označenou jako Rodeo 125. Tuto motorovou krosnu pohání dvoutaktní motor Simonini o výkonu 27 PS. Více informací o krosně naleznete na stránkách výrobce.
      Padák mám od firmy JOJO Wings a to starší typ Yoki. Jsem s ním spokojen, avšak letos v roce 2012 bych ho rád vyměnil za nový, výkonější.
     Dále za letu používám radiostanici PMR Intek MT-2020, kterou mám zabudovanou v helmě vlastní výroby. Další věcí, kterou používám při každém letu, je vario od firmy Digifly a to model Flyer II, sice je to starší model, ale zobrazuje vše, co potřebuji vědět. Také používám GPS a to tam, kde to neznám, nebo když chci navštívit předem vybrané cíle.
     Samozřejmě neodmyslitelnou součástí je pro mne fotoaparát. Veškeré fotografie jsou od roku 2010 pořízeny fotoaparátem Panasonic TZ10 a jsou foceny na maximální rozlišení, tj. 12 MPix.
     A další potřebnou součástí je také můj automobil Opel Zafira, kam se dá všechno pohodlně naložit a odjet na předem vybranou louku. No a potom už jen hurá do vzduchu Laughing .