Letecké fotografie mnoha obcí a zajímavých míst
Ze - Vzduchu
 

Vítejte na stránkách www.ze-vzduchu.cz, stránky jsou věnovány mému nejkrásnějšímu koníčku, kterým je motorový paragliding neboli také PPG. Jelikož pohled ze shora je krásný, tímto jsem ho chtěl pomocí fotografií přiblížit i ostatním.

Veškeré fotografie, které jsou zde umístěné, byly foceny digitálním fotoaparátem "Panasonic LZ-5" v maximálním rozlišení 6MPix. Od roku 2011 jsou všechny fotografie foceny fotoaparátem "Panasonic TZ-10" s rozlišením 12MPix a od roku 2018 vše fotím fotoaparátem Sony RX-100 s rozlišením 20MPix.

Pro potřebu těchto stránek jsou všechny fotografie zmenšeny na 1980 x 1485 pix, fotografie pořizovány v poměru 4:3 (v případě zájmu o fotografii v původním rozlišení mě kontaktujte). Letecké snímky jsou foceny převážně od 100 m do 1300 m výšky nad zemí.

Jelikož pocházím z Třeboně, je zde nejvíce fotografií Třeboně a jeho okolí. Dále se zde nacházejí letecké fotografie měst a vesnic z celých Jižních Čech, kdy tento seznam obcí se bude časem dále rozšiřovat.

Stránky běží na redakčním systému Joomla! a od roku 2019 přesunuty na jiný placený webhosting. Díky tomuto bude do budoucna jistě dostatek prostoru na zveřejnění stávajících a mnoha nových fotografií. Takže další fotografie budu nadále přidávat.

Kdyby chtěl někdo vidět něco ze vzduchu, co tu není, stačí napsat a já se podívám, třeba takovou fotografii mám. V tom případě ji sem přidám nebo v opačném případě se nějak domluvíme smile

Ať se Vám moje fotografie líbí smile